Wyszukiwarka mieszkań

Nowe mieszkania w Krakowie 

Inwestycja

Mierzeja Wiślana
Osiedle Podgaje

Budynek

Budynek

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Inwestycja
Budynek
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Atuty
Cena
Mierzeja Wiślana
Kraków
21A
35
2
2
49.08 m2
+ 6.83 m2
Mierzeja Wiślana
Kraków
25A
44
3
3
64.91 m2
+ 10.20 m2

Uwaga!

Nie znalazłeś mieszkania, którego szukasz?

W ostatnim kwartale bieżącego - 2023 roku zostanie uruchomiona sprzedaż kolejnego etapu osiedla Mierzeja Wiślana, w ramach którego dostępny będzie komplet mieszkań od 28 do 114 m2.

Wypełnij poniższy formularz - powiadomimy Cię o uruchomieniu sprzedaży. 

Pragniemy przedstawić Państwu niezwykle rozbudowaną ofertę lokali, które są wspaniałą przestrzenią dla osób poszukujących własnych czterech kątów. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim różnorodność, która pozwoli zdecydować się na nowe mieszkanie – jedno-, dwu- lub trzypokojowe. Niezależnie od ilości pomieszczeń są to lokale o rozmaitym metrażu. W ten sposób jesteśmy w stanie przekazać naszym Klientom powierzchnie dysponujące bardzo praktycznym i wygodnym w codziennym użytkowaniu układem pokoi. 

Dbając o każdy szczegół wykończenia oraz o precyzyjny kształt naszej oferty zdecydowaliśmy się przedstawić wszystkie mieszkania na sprzedaż. Prezentujemy ich plany, co pozwoli Państwu zapoznać się z wizualnym rozmieszczeniem pomieszczeń, układem aneksu kuchennego oraz innymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Poniższy katalog lokali w Krakowie pozwala także na wykorzystanie bardzo korzystnej lokalizacji nieruchomości, którą projektanci wzbogacili praktyczną i artystyczną małą architekturą. Malownicze otoczenie będzie sprzyjało rodzinnej rekreacji oraz innym formom rozrywki. Najważniejszym atutem tej propozycji jest jednak możliwość wykorzystania bardzo funkcjonalnej wyszukiwarki nowych mieszkań. W zależności od Państwa preferencji dokona ona dokładnej selekcji ofert i przedstawi jedynie te, które spełniają określone wymagania. Ułatwi to odnalezienie wymarzonego metrażu z udogodnieniami, których Państwo oczekujecie od własnych czterech kątów. Każdą propozycję staramy się przedstawić w bardzo czytelny sposób, ukazując zarówno jej lokalizację, kształt i układ pokojów, rozmieszczenie aneksu.

Ulubione ()